Apdailos darbai 2 www.fasadosiltinimas.lt
Apdailos darbai 5 www.fasadosiltinimas.lt

Vidaus apdaila

Niekas nenuneigs to paprasto fakto, jog absoliučios daugumos žmonių svajonė, – yra jaukus, šiltas, erdvus, patogiai suplanuotas, gražus akiai ir mielas širdžiai butas (namas), kuriame jie norėtų būti ne vien tik tam, kad pasislėptų nuo lietaus, pavalgytų ar pernakvotų. Jūs turbūt paklausite – kaip pasiekti to, kad jums jūsų namai būtų pagrindinis traukos centras po darbų ir ta vieta, kur norėtųsi būti nuolat, jei nėra būtino reikalo kažkur išeiti?

Mes dirbame nuo 2005 metų., tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, įgyvendinant būtent šias idėjas, kuriose šiltas, jaukus, ekonomiškas šilumos, elektros bei vandens sunaudojimui, gražus ir erdvus vizualiai bei prieinamas pagal kainą butas (namas) taptų jums įgyvendinama tikrove.

Mūsų atliekamas kompleksinis viso buto atnaujinimas ir/ar dalinė namo/būsto vidaus apdaila – tai jūsų sutaupyti – laikas, energija ir pinigai, – o mums kiekvienu konkrečiu atveju kūryba, siekiant, kad būtų įgyvendinti ir sujungti į vieną visumą trys dalykai – darbų kokybė, estetinė buto išvaizda ir šiuolaikinis dizainas bei, suprantama, kaina, kurios lankstumą mes pažadame kiekvienam savo darbų užsakovui. Pažadame, ir išpildome.

Kas mes?

Mes  tai komanda,kuri savo ilgametę patirtį šiame darbe įgavo dirbdama Lietuvoje, Švedijoje, Norvegijoje bei Belgijoje. Dirbame nuo 2005 metų. Kyla klausimų ? Norite pasikonsultuoti? Ar tiesiog išgirsti protingą patarimą? Skambinkite te.nr +37068506757

 • Kvalifikuoti ir atestuoti meistrai
 • Visi darbai baigiami sutartu laiku
 • Jokių paslėptų kainų
 •  

Dažnai užduodami klausimai

 • Ar dirbate su savo medžiagomis?

  Dirbame tiek su savo tiek su užsakovo medžiagomis.

 • Ar yra sudaroma darbų rangos sutartis?

  Taip. 

 • Kiek laiko man gali trukti darbai?

  Darbų trukmė priklauso nuo projekto dydžio ir sudėtingumo.

Svetainę paruošė: Reklama internete Adseo Agency
Call Now Button