Tinkavimas,tinkavimas kalkiniu skiediniu,tinkavimo kaina www.fasadosiltinimas.lt 1
Tinkavimas,tinkavimas kalkiniu skiediniu,tinkavimo kaina www.fasadosiltinimas.lt 2

Tinkavimas kalkiniu skiediniu

Tinkavimas kalkiniu skiediniu (sudėtiniu) iš kalkių ir portlandcemenčio yra universali apdailos medžiaga.Keičiant kalkių ir portlandcemenčio kiekį jį galima naudoti ir pastatų išorėje ir viduje,skirtingo drėgminio režimo bei paskirties patalpose.Dar viena patraukli šio produkto savybė nedidelė kaina ir tinkavimo technologijos paprastumas:jis ne itin “reiklus” tinkuojamo paviršiaus kokybei,dirbant su sudėtiniu skiediniu dažniausiai nenaudojamas brangus gruntas ar kitokie polimeriniai priedai.Kaip rodo patirtis,sudėtinio tinko skiedinys gerai sukimba su silikatinių bei keraminių plytų mūru,betoniniais,akytbetonio ar keramzito blokeliais,betonu.Be to,dėl palyginti didelio skiedinio šarmingumo,jis ilgai išlaiko atsparumą biologiniai taršai – grybeliui,samanoms,pelėsiui.Abi rišamosios medžiagos(kalkės ir portlandcementis)sudėtiniame skiedinyje atlieka skirtingas funkcijas.Portlandcementis lemia skiedinio rišlumą,o šiam pradėjus kietėti – pradinį ir ilgalaikį stiprumą.Vėliau,jau tinko eksploatavimo metu,portlandcementis padidina jo atsparumą vandeniui bei cikliškai teigiamos ir neigiamos temperatūros kaitai.Kalkės lemia tinko skiedinio plastiškumą,todėl skiedinį su pakankamu kalkių kiekiu patogu glaistyti.Ši rišamoji medžiaga padidina ir sudėtinio tinko skiedinio lipnumą,ilgesniam laikotarpiui skiedinyje sulaiko vandenį.Be to,kalkės bepradedančiame kietėti ar jau sukietėjusiame skiedinyje padeda savaime “užsigydyti” smulkiems plyšeliams.Keičiant kalkių kiekį sudėtiniame skiedinyje,keičiamas ir jo tankis (porėtumas).Todėl tinkas iš sudėtinio skiedinio tinka daugeliui pagrindų ir įvairiomis eksploatavimo sąlygomis.

Kalkinis skiedinys naudojamas nuo žilos senovės,patikrintas šimtmečių,juo dengtos sienos nedžiovina gyvenamųjų patalpų priešingai negu gipsinis tinkas.

Kas mes?

Mes  tai komanda,kuri savo ilgametę patirtį šiame darbe įgavo dirbdama Lietuvoje, Švedijoje, Norvegijoje bei Belgijoje. Dirbame nuo 2005 metų. Kyla klausimų ? Norite pasikonsultuoti? Ar tiesiog išgirsti protingą patarimą? Skambinkite te.nr +37068506757

  • Kvalifikuoti ir atestuoti meistrai
  • Visi darbai baigiami sutartu laiku
  • Jokių paslėptų kainų
  •  

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Kas geriau kalkinis ar gipsinis tinkas?

    Kalkinis tinkas naudojamas jau ne vieną dešimtmetį, o gipsinis tinkas yra naujovė kurio savybės iki galo dar nėra žinomos. Skirtumai? Kalkinis tinkas nedžiovina patalpų yra daug tvirtesnis negu gipsinis tinkas.

  • Dirbate su savo medžiagomis?

    Taip, dirbame tiek su savo tiek su užsakovo medžiagomis. 

Svetainę paruošė: Reklama internete Adseo Agency
Call Now Button